Sylwia Purzyńska, Specjalista podolog, Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego


 

 

 

 

mgr Sylwia Purzyńska

Właścicielka PodoCare Complex Centrum Podologicznego , podolog z dziesięcioletnim doświadczeniem oraz mgr kosmetologii.

Asystent na wydziale Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Collegium Medicum w Bydgoszczy, wykładowca Bydgoskiej Szkoły Wyższej na kierunku Kosmetologia. Od 2017 roku zajmuję się plastyką wałów okołopaznokciowych wchodząc w skład jednego z nielicznych zespól w kraju. Praca jest jej ogromną pasją do każdego przypadku podchodzi z ogromnym zaangażowaniem oraz empatią.

Od 2021 roku rozpoczęła studia pielęgniarskie aby zapewnić kompleksową opiekę dla  pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej .

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Dominika Graczyk

Kosmetolog oraz Podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz jednej z najlepszych uczelni kształcących pod kątem podologii w kraju, Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W codziennej pracy pomaga pacjentom pozbywać się problemów estetycznych jak i zdrowotnych. Zawsze uśmiechnięta zaraża wszystkich dobrym humorem.

 

 

 

 

 

Dr n. med. KATARZYNA MALINOWSKA

Katarzyna Malinowska z wykształcenia pielęgniarka ze specjalizacją leczenia ran trudnogojących się od 2005 roku .

Certyfikowana larwoterapeutka oraz hirudoterapeutka , członkinii Polskiego Towarzystawa Leczenia Ran. Autorka wielu publikacji naukowych z zakresu leczenia ran oraz szkoleniowiec. Specjalizuje się w leczeniu odleżyn, owrzodzeń goleni, zespołu stopy cukrzycowej oraz ran pooperacyjnych .

 

 

 

 

 

 

 

 Zapoznaj się z naszą ofertą