Sylwia Purzyńska, Specjalista podolog, Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego

KART SYSTEM - INNOWACYJNY ZABIEG PEDICURE

JEDYNY ZABIEG NA RYNKU DZIAŁAJĄCY W SKÓRZE DO 2 TYGODNI PO ZABIEGU

Co zdecydowanie wyróżnia preparaty Kart to ich szerokopasmowe działanie;


-poza działaniem powierzchownym wnikają w głębsze warstwy skóry, stymulując jej regenerację -rozpuszczają obszary nadmiernego rogowacenia,nie uszkadzając zdrowej skóry


-wyselekcjonowane składniki aktywne utrzymują swoje działanie w skórze do DWÓCH TYGODNI po zabiegu, co przekłada się na odżywienie i lepsze nawilżenie skóry.


Ponadto dezynfekują i przywracają prawidłowe pH skóry, czego nie jesteśmy w stanie osiągnąć wykonując pedicure podologiczny.


W skład preparatów wchodzą enzymy, kwasy, olejki eteryczne i mocznik. Ich działanie polega na zmiękczeniu, rozpuszczeniu i łatwym oddzieleniu warstwy rogowej naskórka. Dzięki temu w sposób atraumatyczny pozbywamy się zrogowaceń tępym skalpelem. Nie ma przy tym ryzyka, że skóra zostanie nadmiernie ścieńczona.
Preparaty są bezpieczne dla cukrzyków. Rekomendujemy wykonanie 3 zabiegów w serii co 4 tygodnie.


Zabieg pedicure Kart szczególnie wskazany jest w przypadku :
- łuszczycy
- grzybicy
- keratolizy dziobatej
- nadmiernemu rogowaceniu
- nadmiernej suchości skóry stóp, której codzienna pielęgnacja nie przynosi dłuższej poprawy

 

 

 

 

Dlaczego warto wybrać pedicure kart zamiast zwykłęgo zabiegu ?

 

Efekty widoczne są odrazu, skóra staje się miękka i mniej szorstka w dotyku. Efekt utrzymuję się znacznie dłużej niż w przypadku trdycyjnego zabiegu, nawet jeżeli PO nie kremujecie stóp. Wystarczą 3 zabiegu wykonane w regularnym odstępie czasu by zauważyć dłuższą poprawę. Zapoznaj się z naszą ofertą