Sylwia Purzyńska, Specjalista podolog, Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego 


mgr Sylwia Purzyńska


Właścicielka PodoCare Complex Centrum Podologicznego , podolog z dziewięcioletnim doświadczeniem oraz mgr Kosmetologii, wykładowca akademicki, szkoleniowiec. Od 2017 roku zajmuję się plastyką wałów okołopaznokciowych wchodząc w skład jednego z nielicznych zespól w kraju. Praca jest jej ogromną pasją do każdego przypadku podchodzi z ogromnym zaangażowaniem oraz empatią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podocare complex

mgr Dominika Graczyk

Kosmetolog oraz Podolog. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz jednej z najlepszych uczelni kształcących pod kątem podologii w kraju, Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W codziennej pracy pomaga pacjentom pozbywać się problemów estetycznych jak i zdrowotnych. Zawsze uśmiechnięta zaraża wszystkich dobrym humorem.

 

 

 

 Lekarz Artur Bała

Specjalista chirurgii klarki piersiowej,  pracuję w Kujawsko – Pomorskim Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy od 2017 roku zajmuję się plastyką wałów okołopaznokciowych w zespole podolog- chirurg .

 

 

Dr n. med. KATARZYNA MALINOWSKA

Katarzyna Malinowska z wykształcenia pielęgniarka ze specjalizacją leczenia ran trudnogojących się od 2005 roku . Certyfikowana larwoterapeutka oraz hirudoterapeutka , członkinii Polskiego Towarzystawa Leczenia Ran. Autorka wielu publikacji naukowych z zakresu leczenia ran oraz szkoleniowiec. Specjalizuje się w leczeniu odleżyn, owrzodzeń goleni, zespołu stopy cukrzycowej oraz ran pooperacyjnych .

 

 

 

 

 

 

mgr Joanna Berg

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem  na co dzień pracująca w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jana Biziela.W Centrum Podologicznym zajmuje się ostrzykiwaniem toksyną botulinową miejsc z nadmierną potliwością  ( stopy, dłonie, pachy ). Pełna energii i zawsze uśmiechnięta.

 

 

 

 

 

 

 Zapoznaj się z naszą ofertą